İçeriğe geç

HAKKIMIZDA

2002 yılından itibaren Antalya da olan Antalya Uydu Sistemleri bünyesinde uydu sistemleri, güvenlik kamera sistemleri, televizyon arıza ve teknik servis sektöründe ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.
Antalya Uydu yenilenen kurumsal kimlik ve tesis yeterliliği ile yeni merkez binasında en yüksek faydayı sağlayarak, Antalya Uydu ile özdeşleşmiş teknoloji liderliği özelliğini müşteri memnuniyetlerine yansıtmayı hedeflemektedir.

Müşteri ihtiyaçları ve beklentileri dâhilin de ürün gamını oluşturan Antalya Uydu, Antalya da yenilenen ve geliştirilmiş modellerini sunmaya devam etmektedir. İhtiyaç yanıtlamayı satış ile sonlandırmayan Antalya Uydu, 2 yıl kullanım garantisi verdiği tüm modellerine Teknik desteğinide sürekli sağlamakta ve %100 müşteri memnuniyetine ulaşmaktadır.

Hayat tecrübelerden ibaret bunun bilincindeyiz, biz ANTALYA UYDU olarak büyüklerimizden aldığımız tecrübeleri hayata geçirmek için büyümeyi beklemedik, devamlı değişen teknoloji önünde saygı ile eğilip, genç kadromuzla kurduğumuz firmamıza ve yapacaklarımıza güvendik.

Başarı; firmamız için yenilikçi düşüncelerle, risk alarak dürüst ve disiplinli çalışmamız ardından kazanılan bir zaferdir. Müşterilerimizin beklenti ve isteklerinin maksimum düzeyde karşılanması bizim için çok önemli. Kaliteli ve güvenilir olduğumuz sürece her zaman bizim yanımızda olacağınıza inanıyoruz. İstiyoruz ki, günümüzün en önemli iletişim aracı olan internet ile istediğiniz ürünlere zaman kaybetmeden sahip olun.Teknolojinin bize sunduğu imkanları gelin biz de kolay ve hızlı bir şekilde size sunalım, hep birlikte ortak bir payda da buluşalım. Bu paydanın içinde güven olsun,  memnuniyet olsun, çeşitlilik ve kalite olsun.

Başarının ve güvenli alışverişin adresi ANTALYA UYDU olsun.

WhatsApp chat