İçeriğe geç
Antalya Uydu Servisi

Uydu Sistemleri Nedir?

Merkezi Uydu Sistemleri Nedir? Neden Kullanılır ? Bina gibi toplu yaşam merkezlerinin 4K, dijital, HD ve ultra HD gibi uydu sistemlerinden toplu olarak yararlanabilmesi için tek merkez sistemi üzerine kurulu olan ve dairelerin bu merkezden yayın almasını sağlayan sistemlere merkezi uydu sistemleri denir. Antalya da… Daha fazlasını oku »Uydu Sistemleri Nedir?

Antalya Uydu Servisi

Kamera Sistemleri Nedir?

Ev güvenlik kamera sistemi, ev içi güvenlik ve tedbiri sağlamak amaçlı kullanılan görüntüleme sistemidir. Bu sistem ile evde olunmayan zamanlarda izleme, görüntüleme ve kayıt işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Ev güvenlik sistemleri aracılığıyla bakıcıya bırakılmış çocuk, kritik bölgelerin izlenmesi, hasta takibi, olası hırsızlık durumlarına karşı güvenlik sağlama imkanları… Daha fazlasını oku »Kamera Sistemleri Nedir?

Antalya Uydu Servisi

Merkezi Uydu Sistemi Nedir?

Merkezi uydu sistemi nedir? Binalarda, dairelerin dijital uydu yayınlarından toplu olarak faydalanmaları için kurulan, çanak kirliliğini önleyen uydu sistemidir. Hangi kanallar izlenebilir? Dijital uydu alıcısı olan her daire, TÜRKSAT uydusundan yayın yapan 250’den fazla Türk kanalı ile Hotbırd uydusundan yayın yapan binlerce yabancı kanalı dijital… Daha fazlasını oku »Merkezi Uydu Sistemi Nedir?

WhatsApp chat